Szybki kontakt
+48 667 661 799
Czynne -
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
10:00 - 13:00
Niedziela
Nieczynne
Kategorie

Zwrot towaru

  1. Każdy klient Mamokupmi może, bez podania przyczyny, zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki.
  2. Warunkiem zwrotu towaru jest przysłanie do Mamokupmi oświadczenia o zamiarze odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  3. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy.
  4. Prosimy, aby zwracany towar zaopatrzyć,  w otrzymany przy zakupie paragon fiskalny lub podać nr faktury vat w celu wystawienia faktury korygującej.
  5. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
  6. Pieniądze za towar i dostarczenie towaru do klienta zwracamy niezwłocznie, nie później niż 14 dni od odstąpienia klienta od umowy, przelewem lub w przypadku niepodania numeru konta przekazem pocztowym. Numer konta bankowego niezbędny do zwrotu pieniędzy naszym klientom można przekazać do Mamokupmi mailem lub listem poleconym na adres firmy.
  7. Koszt odesłania towaru przez klienta w ramach zwrotu nie jest finansowany przez sprzedawcę, co oznacza, że  konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
  8. Na sprzedawcy ciąży obowiązek dostarczenia rzeczy wolnej od wad.
  9. Reklamacje rozpatrujemy bezzwłocznie w ciągu 14 dni.
  10. Adres do zwrotu zakupionego produktu  Galeria Dworcowa ul. Elektrowniana 2 37-500 Jarosław  mail mamokupmi1@gmail.com  tel. +48 793666543