Wózek spacerowy Adorra firmy Maxi Cosi

Wózek spacerowy  Adorra firmy Maxi Cosi

Adorra

Luksusowy, lekki, idealny do miasta

 Od urodzenia do ok. 3,5 roku życia  

Z wózkiem Adorra od Maxi-Cosi możecie wraz z dzieckiem pewnie kroczyć przez życie. Luksusowa Adorra to odpowiedź na wyzwania miejskiego stylu życia oraz połączenie wygody z materiałami najlepszej jakości. Nowa Adorra jest wózkiem miejskim gwarantującym dziecku najwyższy komfort, a rodzicom łatwość użytkowania. Od urodzenia do ok. 3,5 roku życia, by cieszyć się miejską przygodą.

Ten wózek 3w1 jest dla Ciebie idealny, jeżeli:

- Potrzebujesz wszechstronnego wózka o komforcie najwyższej klasy dla Ciebie i Twojego dziecka.

- Chcesz luksusu oraz lekkiej konstrukcji, a zarazem dużego siedziska dla dziecka i przestronnego kosza zakupowego dla siebie.

- Przemieszczasz się po mieście i jego peryferiach.

- Preferujesz miejski styl życia.

Nowa Adorra to wózek miejski przyszłości, gwarantujący najwyższy komfort dziecku i łatwość prowadzenia jego rodzicom. Perfekcyjnie nadaje się do miasta i przedmieścia: dziecko pozostaje w komforcie, podczas gdy rodzic może zająć się wizytą w mieście, czy zakupami w centrum handlowym.

Za pomocą dwóch kliknięć możesz wpiąć gondolę Maxi-Cosi lub dziecięcy fotelik samochodowy, dzięki systemowi podróżnemu 3w1 - od narodzin do 3,5 roku życia.

Najwyższej klasy komfort i bezpieczeństwo dla dziecka:

Duża, komfortowa poduszka siedziska

Rozkładany daszek przeciwsłoneczny z przezroczystym okienkiem

W pełni rozkładane siedzisko

Siedzisko tyłem lub przodem do kierunku jazdy za pomocą 2 kliknięć

Regulacja podnóżka i zagłówka

Rozkładane oparcie

Peleryna przeciwdeszczowa w zestawie

5-cio punktowa uprząż Maxi-Cosi

Wypinany pałąk

Łatwy w użytkowaniu dla rodziców:

Elastyczny system podróżny od urodzenia

Łatwe składanie i rozkładanie

Łatwe manewrowanie rączką o regulowanej wysokości

Przednie koła z możliwością zablokowania

Przestronny kosz na zakupy w zestawie

Łatwa regulacja jedną ręką

Najłatwiejszy system składania

Stelaż

regulowana rączka, możliwość dostosowania do wzrostu rodzica;

pełna rączka - wygodne prowadzenie jedną ręką;

duży kosz z łatwym dostępem;

składanie jedną ręką;

dla dzieci od narodzin do 15 kg;

stelaż składany z lub bez siedziska;

przednie koła skrętne z blokada do jazdy prostej;

koła piankowe z komorami powietrza;

SIEDZISKO SPACEROWE

 opuszczane siedzisko, pełna pozycja leżąca (odpowiednia także dla niemowląt);

Cozi-Dozi™ - wkładka wspierająca dla niemowląt;

pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa;

obszerna budka z okienkiem;

wyjmowana wkładka, możliwość prania w pralce - łatwe utrzymanie czystości;

przekładane siedzisko, przodem lub tyłem do kierunku jazdy;

Tapicerka nadaje się do czyszczenia

Waga

waga stelaża z siedziskiem spacerowym: 11 kg;

wymiary złożonego stelaża bez siedziska: 59,5 x 67,5 x 44 cm;

wymiary wózka po złożeniu z siedziskiem przodem do kierunku jazdy: 59,5 x 82,5 x 66 cm;

wymiary wózka po złożeniu z siedziskiem tyłem do kierunku jazdy: 59,5 x 81 x 51 cm;

wysokość rączki: 107-113 cm.

Dożywotnia Gwarancja

Regulamin

Maxi-Cosi przyznaje dobrowolną Gwarancję producenta, która podkreśla naszą pewność, co do wysokiej jakości naszych projektów  i wykonania produktów Maxi-Cosi. Potwierdzamy, że wykonanie naszych produktów jest zgodne z obecnymi europejskimi standardami i normami bezpieczeństwa, które odnoszą się do naszych produktów i gwarantujemy, że nasze produkty są wolne od wszelkich uszkodzeń materiałów lub konstrukcyjnych w momencie ich zakupu.  

Jak mogę skorzystać z Dożywotniej Gwarancji?

Jeżeli zarejestrowałeś swój fotelik, wózek lub gondolę Maxi-Cosi w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu w sklepie jednego z naszych partnerów i jesteś pierwszym właścicielem tego produktu, przyznajemy Ci na niego Dożywotnią Gwarancję. Dożywotnia Gwarancja jest przydzielana na takich samych warunkach, jak standardowa gwarancja i obejmuje uszkodzenia materiałów i konstrukcyjne produktów użytkowanych w normalnych warunkach, zgodnie z instrukcją obsługi. Aby otrzymać części zamienne lub zgłosić uszkodzenie materiałów lub konstrukcji z tytułu Dożywotniej Gwarancji, przedstaw naszym Serwisie dowód zakupu  (paragon lub fakturę) oraz Certyfikat Dożywotniej Gwarancji, który otrzymałeś po zarejestrowaniu produktu oraz dowód tożsamości.  

W przypadku naprawy gwarancyjnej dostawa produktu do i z Serwisu jest realizowana na nasz koszt po uprzednim zgłoszeniu przesyłki i uzgodnieniu warunków z naszym Serwisem. Naprawy, które nie są realizowane z tytułu gwarancji, mogą być wykonane w rozsądnej cenie.

Nasza Dożywotnia Gwarancja nie obejmuje szkód wywołanych standardowym zużyciem, wypadkami, nadmierną eksploatacją, zaniedbaniem lub będących konsekwencją niezastosowania się do instrukcji obsługi Maxi-Cosi, uszkodzeń wywołanych używaniem z innym produktem, uszkodzeń powstałych w skutek serwisowania produktu poza Serwisem Maxi-Cosi, gwarancja nie obejmuje skradzionego produktu. Przykładem zużycia jest wytarcie się kół oraz wypłowienie  kolorów tapicerki, zniszczonych z tytułu regularnego używania w dłuższym okresie czasu.

Co zrobić w przypadku zauważenia uszkodzenia:

Kiedy zauważysz uszkodzenie w Twoim Maxi-Cosi od razu przestań go używać i zgłoś się bezpośrednio do naszego Serwisu Maxi-Cosi. Aby zgłosić uszkodzenie z tytułu Dożywotniej Gwarancji, przedstaw naszym Serwisie dowód zakupu  (paragon lub fakturę) oraz Certyfikat Dożywotniej Gwarancji, który otrzymałeś po zarejestrowaniu produktu oraz dowód tożsamości.  

Prawa konsumenta:

Prawa konsumenta, zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem, mogą się różnić w zależności od kraju. Prawa konsumenta wynikające z aktów prawnych nie są odrębne od niniejszej gwarancji. Nasza gwarancja jest regulowane przepisami prawa holenderskiego i jest zgodna z Dyrektywą Europejską 99/ 44 / WE z dnia 25 maja 1999 r.

Niniejsza gwarancja jest udzielana przez Maxi Miliaan BV, działającego jako Dorel Netherlands. Jesteśmy zarejestrowani w Holandii pod numerem 17060920 z siedzibą firmy w Helmond. Nasz główny adres handlowy to Korendijk 5, 5704 RD Helmond, Holandia, a nasz adres kontaktowy to PO Box 6071, 5700 ET Helmond, Holandia.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Standardowa 24-miesięczna gwarancja:

Jeśli nie przysługuje Ci Dożywotnia Gwarancja na Twój produkt Maxi-Cosi, wciąż Twój produkt może być objęty standardową 24-miesięczną gwarancją. Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami znajdującymi się na naszej stronie internetowej.  


Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
  • Producent: Maxi-cosi
  • Kod produktu:
  • Dostępność: Na magazynie
Dożywotnia Gwarancja
  • 1599,00zł

  • Bez podatku: 1300,00zł

Dostępne opcje


Tagi: wózek, spacerowy, mura, plus, firmy, maxi, cosi, marka, maxi-cosi nova adorra

NewsLetter

Bądź na bieżąco