Regulamin

Warunki zakupu

 1. Sprzedającym jest Mamokupmi  z siedzibą w Przemyślu przy ul. Brudzewskiego 1 "Mamo kup mi",  zwana dalej sprzedającym.
 2. Zmówienie w sklepie można składać 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem serwisu internetowego www.mamokupmi.pl, telefonicznie w godzinach 10:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku, mailowo pod adresem mamokupmi2@gmail.com
 3. Ceny prezentowane w sklepie podane są w polskich złotych, w wartościach BRUTTO .
 4. Wszystkie towary zakupione na www.mamokupmi.pl (z wyjątkiem wyraźnie zaznaczonych w opisie) są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, bądź dystrybutora na terenie Polski.
 5. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej i we wskazanej w niej sieci serwisowej. Listy punktów serwisowych znajdują się również na stronach producentów.
 6. Warunkiem realizacji zamówienia poprzez www.mamokupmi.pl jest:
 • Prawidłowe wypełnienie formularza w serwisie internetowym www.mamokupmi.pl lub podanie niezbędnych informacji sprzedawcy.

Klient zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia na adres mailowy podany podczas zakładania konta klienta. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone w ciągu 2 dni roboczych. Sprzedający może zwrócić się do klienta o potwierdzenie złożonego zamówienia. Brak potwierdzenia zamówienia w ciągu 5 dni roboczych spowoduje jego anulowanie. Każdy towar ma określoną dostępność realizacji podaną na stronie www.mamokupmi.pl gdy termin realizacji zamówienia wykracza poza określony na stronie, sprzedający zastrzega sobie prawo uzgodnienia z klientem nowego terminu realizacji, zmiany lub anulowania zamówienia. Dostępny oznacza dostępność towaru do 5 dni. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT, bądź paragon, dokumenty dołączane są do zamówionych towarów. W przypadku braku karty gwarancyjnej bądź dowodu zakupu należy skontaktować się z obsługą sklepu, preferowany kontakt mailowy, należy umieścić swoje dane, numer zamówienia oraz model produktu. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę "Mamo kup mi" danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy kupna – sprzedaży w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówionego towaru.(na podstawie art7 ustawy z dnia 2marca 2000o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za  szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny(Dz. U. z 2000r, nr 22, poz. 271ze zm.) Oferta prezentowana w serwisie  www.mamokupmi.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego. W sprawach nie uregulowanych powyżej stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.mamokupmi.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. Sprzedający ma prawo odstąpić od transakcji bez podawania przyczyny, w terminie 2 dni roboczych od złożenia zamówienia przez Kupującego.

Ochrona danych osobowych

 Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych w celu realizacji oraz obsługi zamówienia.

 Poprzez złożenie zamówienia Klient wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie swoich danych osobowych w celu obsługi ewentualnych zgłoszeń reklamacyjnych towaru zakupionego w sklepie www.mamokupimi.pl

Wszelkie dane osobowe przetwarzane są z najwyższą starannością przy zachowaniu wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych.

 Każdy z Klientów ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania o zaprzestanie ich przetwarzania. Wolę wszelkich zmian w zakresie danych osobowych należy zgłaszać do siedziby firmy.

Sposoby płatności

 1. gotówka - odbiór własny w siedzibie firmy.
 2. przelew-przedpłata - zamówienie zostanie zrealizowane, gdy pieniądze znajdą się na koncie bankowym firmy "Mamo kup mi" i zostaną zaksięgowane.
 3. za pobraniem - w wypadku wysyłki spedycją należy zapłacić za towar w momencie odbioru przesyłki.
 4. podane koszty wysyłki dotyczą jedynie wysyłek na terenie Polski, koszty przesyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie. 

Transport

 1. "Mamo kup mi" realizuje dostawy za pomocą firm kurierskich wyłącznie na terytorium RP, poza granicami kraju Pocztą Polską po wcześniejszym ustaleniu ceny przesyłki i warunków realizacji zamówienia.
 2. Czas dostawy liczony od dnia przekazania przesyłki spedycji do momentu doręczenia
 3. Zamówienia realizowane poprzez Pocztę Polską i firmę spedycyjną Siódemka wysyłane są codziennie w godzinach 10:00 - 14:00 jeżeli są skompletowane do tej godziny to są przekazane spedytorowi.
 4. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w przyszłości zasad opłat za dostarczanie towarów. Towary o wadze przekraczającej 50 kg nadawane są przeciętnie na paletach.
 5. Kurierzy mają obowiązek wnoszenia przesyłek po schodach o wadze nie przekraczającej 36,5 kg. Zgodnie z prawem przewozowym kurierzy nie mają obowiązku wniesienia cięższych paczek.
 6. Klient odbierając przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej zgodności z zamówieniem. Potwierdzając odbiór Kupujący uzyskuje prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem sprzętu.
 7. Koszty transportu (brutto), Wartość szacunkowa - szczegółowy koszt zostanie wyliczony podczas składania zamówienia. Koszt transportu dotyczy tylko wysyłki na terenie Polski, koszty transportu zagranicznego ustalane są indywidualnie.

                                                       

Przewoźnik

Waga

Płatność przelewem

Pobranie

Siódemka

do 5 kg

11 zł

12zł

do 30 kg

11 zł

12 zł

Telefon kontaktowy: 667 661 799


Zasady zwrotu towaru:

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od dnia wydania towaru.

Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży.

Zgodnie z przytoczoną ustawą zwrotowi nie podlegają:

 • nagrania audio i wizualne oraz zapisane na nośnikach programy komputerowe po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania
 • świadczenia o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (towar sprowadzany na zamówienie)

Zasady zwrotu towaru zakupionego przez Internet:

 1. Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego dostarczenia, bez podania przyczyny. "Mamo kup mi" nie odpowiada za opóźnienia wynikające z zaniedbań przewoźnika, zwracany towar zostanie przyjęty najdalej 14 dnia od daty dostarczenia towaru do klienta.
 2. Przed wysłaniem towaru klient jest zobowiązany skontaktować się z obsługą sklepu. Towar który zostanie odesłany przez klienta bez wcześniejszej konsultacji z obsługą sklepu nie zostanie przyjęty i klient będzie musiał zapłacić przewoźnikowi w obie strony.
 3. Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji (nie może być używany), musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w szczególności oryginalne opakowanie w idealnym stanie, bez śladów transportu, dodatkowych naklejek itp.).
 4. Do przesyłki muszą być dołączone oryginały wszystkich dokumentów, z którymi sprzęt został dostarczony do klienta oraz oświadczenie klienta o skorzystaniu z prawa zwrotu towaru i formie rozliczenia.
 5. W przypadku zwrotu towaru klient płaci za jego transport zarówno do klienta i z powrotem do firmy "Mamo kup mi".

Towar uszkodzony:

 1. W obecności kuriera (przy przesyłce pobraniowej należy najpierw zapłacić a następnie obejrzeć towar) należy towar rozpakować i dokładnie obejrzeć czy nie ma mechanicznych śladów uszkodzenia (zadrapania, obicia, rysy, itp.). W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przejść do punktu drugiego.
 2. Należy w obecności kuriera spisać protokół i uszkodzony towar odesłać tym samym kurierem na adres: Sklep "Mamo kup mi" ul. Brudzewskiego 1, 37-700 Przemyśl. Powiadomić firmę  mailowo  mamokupmi1@gmail.com bądź telefonicznie o zaistniałej sytuacji.
 3. W przesyłce winno znajdować się oświadczenie klienta, o tym, czy korzysta z prawa zwrotu towaru czy z prawa realizacji reklamacji:
  - wymiana towaru na wolny od wad realizowana jest w ciągu 14 dni roboczych
  - zwrot gotówki (na konto lub przekazem pocztowym) następuje dopiero po odesłaniu przez Klienta podpisanego dokumentu korekty sprzedaży

NewsLetter

Bądź na bieżąco