twistcar jeździk rowerek pojazd

twistcar jeździk rowerek pojazd

TwistCar to innowacyjna zabawka dla dzieci od 2. roku życia. Wspiera prawidłowy rozwój dziecka, wykorzystując dziecięcą energię i przekształcając ja w ruch.

TwistCar nie jest wyposażony w pedały, łańcuchy, baterie czy zasilacze. Jak się więc przemieszcza???

Wystarczy lekko skręcić kierownicą w prawo, następnie w lewo i znowu w prawo. Dzięki naprzemiennym ruchom kierownicą prawo-lewo, TwistCar jest napędzany siłą dziecięcej energii ! TwistCar jest bezpieczny i cichy. Ta oryginalna, ekologiczna zabawka jest świetną alternatywą dla telewizji czy gier komputerowych. I najważniejsze ? zapewnia dzieciom fantastyczną zabawę !

Możesz jeździć razem z dzieckiem. Maksymalne obciążenie zabawki wynosi aż 120 kg !

Miliony dzieci na całym świecie pokochały ten magiczny pojazd. Gwarantujemy, że TwistCar stanie się ulubioną zabawką Twojego dziecka !

TwistCar poprawia kondycję Twojego dziecka. Aktywizuje mięśnie brzucha, nóg i ramion.

Jest uzupełnieniem aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale ze względu na lekką budowę, może być również używany w domu.

Kierowanie tym magicznym pojazdem dostarcza dzieciom mnóstwo radości ! Dzieci kochają TwistCar ! TwistCar od lat jest ulubioną zabawką dzieci na wszystkich kontynentach.

Choć trudno w to uwierzyć, ten niewielki pojazd posiada ładowność do 120 kg. Możesz więc bezpiecznie bawić się wspólnie z dzieckiem lub poinstruować dziecko jak kierować pojazdem.

TwistCar jest zabawką absolutnie bezpieczną dla Twojego dziecka. Posiada wszystkie niezbędne atesty i spełnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w UE.

Rozwija prędkość do 2.8 m/s i jest znacznie bardziej bezpieczny od klasycznych rowerków dziecięcych.

TwistCar jest zabawką bardzo trwałą i funkcjonalną. Wykonany jest z wysokiej klasy materiałów, przyjaznych dla środowiska. Pojazd nie jest wyposażony w części mechaniczne, takie jak pedały czy łańcuchy, które

uległyby zużyciu. Nie musisz ładować akumulatora, czy dokupować nowe baterie. Kółka nie rysują domowych podłóg, Montaż pojazdu jest bardzo prosty i intuicyjny.

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
  • Kod produktu:
  • Dostępność: Na magazynie
  • Koszt wysyłki: Już od 11 zł!

  • Metody płatności: PayU, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność przy odbiorze, Przelew bankowy,
  • 169,00zł

  • Bez podatku: 137,40zł

Tagi: twistcar, jeździk, rowerek, pojazd, rowerki, jeździki

NewsLetter

Bądź na bieżąco