Szybki kontakt
+48 667 661 799
Czynne -
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
10:00 - 13:00
Niedziela
Nieczynne
Kategorie

Fotelik samochodowy AxissFix 45-105cm firmy Maxi Cosi

Dostępny
Darmowa Dostawa
Fotelik samochodowy AxissFix 45-105cm firmy Maxi Cosi
0
  • Producent: Maxi-cosi
  • Dostępność: Dostępny
  • Ilość: 999
  • Model: axissfix
1729
00

AxissFix 

Nowy fotelik dla dzieci o wzroście 61-105 cm.

Bezpieczeństwo zgodne z i-Size

Obrotowe siedzisko 360°

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Rośnie z dzieckiem

Będzie to następca obrotowego modelu Maxi Cosi Axiss, ale montowany w systemie ISOFIX. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż fotelika będzie dużo prostszy i stabilniejszy.

AxissFix łączy najnowsze standardy bezpieczeństwa I-Size z możliwością obrotu 360stopni.

dzięki obrotowej bazie w kilka sekund można włożyć dziecko do fotelika.

do wzrostu 87 cm (ok. 2 lata) dziecko przewozimy tyłem do kierunku jazdy, natomiast powyżej tej granicy tylko przodem.

mocowania fotelika w samochodzie za pomocą sztywnych łączy isofix w konfiguracji z trzecim punktem mocowania pasem Top Tether (TT), zapewnia dziecku optymalne bezpieczeństwo podczas uderzenia w przód lub w bok pojazdu.

przeznaczony dla dzieci od 67 do 105 cm (od 4 miesiąca);

zagłówek regulowany na wysokość wraz z pasami wewnętrznymi;

5-punktowe pasy z miękkimi otulinkami;

możliwość obrotu o 360stopni

najnowsza homologacja I-Size;

montaż tyłem do kierunku jazdy do 87 cm (minimum 15 miesięcy);

montaż przodem powyżej 15 miesięcy i 76 cm wzrostu do 105 cm;

Dożywotnia Gwarancja

Warunki

Regulamin

Maxi-Cosi przyznaje dobrowolną Gwarancję producenta, która podkreśla naszą pewność, co do wysokiej jakości naszych projektów  i wykonania produktów Maxi-Cosi. Potwierdzamy, że wykonanie naszych produktów jest zgodne z obecnymi europejskimi standardami i normami bezpieczeństwa, które odnoszą się do naszych produktów i gwarantujemy, że nasze produkty są wolne od wszelkich uszkodzeń materiałów lub konstrukcyjnych w momencie ich zakupu.  

Jak mogę skorzystać z Dożywotniej Gwarancji?

Jeżeli zarejestrowałeś swój fotelik, wózek lub gondolę Maxi-Cosi w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu w sklepie jednego z naszych partnerów i jesteś pierwszym właścicielem tego produktu, przyznajemy Ci na niego Dożywotnią Gwarancję. Dożywotnia Gwarancja jest przydzielana na takich samych warunkach, jak standardowa gwarancja i obejmuje uszkodzenia materiałów i konstrukcyjne produktów użytkowanych w normalnych warunkach, zgodnie z instrukcją obsługi. Aby otrzymać części zamienne lub zgłosić uszkodzenie materiałów lub konstrukcji z tytułu Dożywotniej Gwarancji, przedstaw naszym Serwisie dowód zakupu  (paragon lub fakturę) oraz Certyfikat Dożywotniej Gwarancji, który otrzymałeś po zarejestrowaniu produktu oraz dowód tożsamości.  

W przypadku naprawy gwarancyjnej dostawa produktu do i z Serwisu jest realizowana na nasz koszt po uprzednim zgłoszeniu przesyłki i uzgodnieniu warunków z naszym Serwisem. Naprawy, które nie są realizowane z tytułu gwarancji, mogą być wykonane w rozsądnej cenie.

Nasza Dożywotnia Gwarancja nie obejmuje szkód wywołanych standardowym zużyciem, wypadkami, nadmierną eksploatacją, zaniedbaniem lub będących konsekwencją niezastosowania się do instrukcji obsługi Maxi-Cosi, uszkodzeń wywołanych używaniem z innym produktem, uszkodzeń powstałych w skutek serwisowania produktu poza Serwisem Maxi-Cosi, gwarancja nie obejmuje skradzionego produktu. Przykładem zużycia jest wytarcie się kół oraz wypłowienie  kolorów tapicerki, zniszczonych z tytułu regularnego używania w dłuższym okresie czasu.

Co zrobić w przypadku zauważenia uszkodzenia:

Kiedy zauważysz uszkodzenie w Twoim Maxi-Cosi od razu przestań go używać i zgłoś się bezpośrednio do naszego Serwisu Maxi-Cosi. Aby zgłosić uszkodzenie z tytułu Dożywotniej Gwarancji, przedstaw naszym Serwisie dowód zakupu  (paragon lub fakturę) oraz Certyfikat Dożywotniej Gwarancji, który otrzymałeś po zarejestrowaniu produktu oraz dowód tożsamości.  

Prawa konsumenta:

Prawa konsumenta, zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem, mogą się różnić w zależności od kraju. Prawa konsumenta wynikające z aktów prawnych nie są odrębne od niniejszej gwarancji. Nasza gwarancja jest regulowane przepisami prawa holenderskiego i jest zgodna z Dyrektywą Europejską 99/ 44 / WE z dnia 25 maja 1999 r.

Niniejsza gwarancja jest udzielana przez Maxi Miliaan BV, działającego jako Dorel Netherlands. Jesteśmy zarejestrowani w Holandii pod numerem 17060920 z siedzibą firmy w Helmond. Nasz główny adres handlowy to Korendijk 5, 5704 RD Helmond, Holandia, a nasz adres kontaktowy to PO Box 6071, 5700 ET Helmond, Holandia.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Standardowa 24-miesięczna gwarancja:

Jeśli nie przysługuje Ci Dożywotnia Gwarancja na Twój produkt Maxi-Cosi, wciąż Twój produkt może być objęty standardową 24-miesięczną gwarancją. Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami znajdującymi się na naszej stronie internetowej.  

0,0
Wszystkich opini ( 0 )

Tagi: fotelik, samochodowy, axissfix, 45-105cm, firmy, maxi, cosi, foteliki, tyłem, przodem, kierunku, jazdy