Szybki kontakt
+48 667 661 799
Czynne -
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
10:00 - 13:00
Niedziela
Nieczynne
Kategorie

Espiro fotelik samochodowy Alpha i-size isofix 0-18kg

Niedostępny
Darmowa Dostawa
Espiro fotelik samochodowy Alpha i-size isofix 0-18kg
0
  • Producent: Espiro
  • Dostępność: Niedostępny
  • Ilość: 0
  • Model: alpha
799
00

espiro alpha

Fotelik samochodowy I-Size Universal ISOFIX. Przeznaczony dla dzieci o wzroście 45 - 105 cm i wadze do 18 kg. Przeznaczony do montażu z bazą ISOFIX: tyłem do kierunku jazdy dla dzieci o wzroście 45 - 83 cm (wiek 0 - 15 m-cy) i przodem do kierunku jazdy dla dzieci o wzroście 76 - 105 cm (wiek ok. 15 m-cy do 4 lat).

Fotel espiro alpha z ustawieniem: TYŁEM I PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY jest zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size (R129), umożliwia podróżowanie tyłem i przodem do kierunku jazdy. Fotel wpinany jest do specjalnej bazy, którą mocuje się za pomocą ISOFIX do fotela samochodowego.

Gwarancja bezpieczeństwa

Przewożenie dziecka w samochodzie musi być wygodne i bezpieczne na każdym etapie jego rozwoju. Fotel espiro alpha został przetestowany i jest homologowany na podstawie regulacji Unii Europejskiej i-Size (R129). Testy fotela zostały przeprowadzone w niezależnym laboratorium badawczym RDW w Holandii. Produkowany jest w fabryce posiadającej certyfikat ISO 9001. Najbezpieczniejsze jest przewożenie dziecka jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy, ponieważ jego głowa jest proporcjonalnie większa i cięższa od reszty ciała. Fotel zwrócony tyłem do kierunku jazdy chroni najlepiej głowę i szyję dziecka w przypadku zderzenia czołowego, ponieważ siła uderzenia rozkłada się na całe plecy odciążając niewystarczająco rozwinięte mięśnie szyi dziecka.

Wygoda dla dziecka

Fotel espiro alpha gwarantuje dziecku pełen komfort podczas podróżowania. Specjalne systemy regulacji zagłówka, ustawienia siedziska, dodatkowe wkładki pod kręgosłup i zagłówek z memory foam pozwalają na dostosowanie fotela do wymogów rosnącego dziecka. Fotel posiada miękką i przyjemną w dotyku tkaninę oraz jest dodatkowo wyposażony w miękkie ochraniacze pasów i ochraniacz sprzączki.

 Regulowany zagłówek z dodatkową wkładką typu memory foam

 Regulacja kąta ustawienia siedziska w ustawieniu przodem do kierunku jazdy

Dodatkowa wkładki: na siedzisko i pod plecy umożliwiające dostosowanie siedziska do wieku dziecka

Noga podpierająca z regulacją wysokości

Baza ISOFIX

0,0
Wszystkich opini ( 0 )

Tagi: fotelik, samochodowy, espiro, kappa, 9-36, (pozycja, spania), gratis!, testy, pimot, foteliki, dla, grupy marka przy, zakupie, rabat 0-18 alpha, i-size, isofix, 0-18kg