Maxi Cosi Fotelik CabrioFix 0-13 kg + Family Fix

Maxi Cosi Fotelik CabrioFix 0-13 kg + Family Fix

Opcja:

Możliwość dokupienia adapterów do montażu fotelika na Twoim wózku, zapytaj sprzedawcę o dostępność i cenę.

Możliwość dokupienia Bazy samochodowej Family Fix z systemem IsofixCharakterystyka:

Udowodnione bezpieczeństwo

Doskonałe oceny w testach, w połączeniu z bazami FamilyFix i EasyFix
Łatwy montaż za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub bazy FamilyFix lub EasyBase 2
Najwyższy z możliwych poziom 
bezpieczeństwa IsoFix oraz łatwość obsługi w połączeniu z bazą FamilyFix, pasującą także do siedziska Pearl, dla malucha 
System Ochrony Bocznej dla jak najlepszego zabezpieczenia podczas uderzeń bocznych
Fotelik CabrioFix montowany na bazie FamilyFix oferuje 
dodatkową  pozycję, dającą dziecku wiecej  miejscca na nóżki, dzięki niej może ono dłuższej  bezpiecznie podróżować tyłem do kierunku jazdy
Zatwierdzony zgodnie z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa, normą ECE R44/04

Komfort dziecka

Przytulny dla dziecka

 Zawiera wyjmowaną wkładkę wypełniajacą z zagłówkiemochraniacze na szelki i zintegrowany daszek
Regulacja długości szelek jednym dociągnięciem
Boczne zaczepy  przytrzymują szelki barkowe w pozycji ułatwiajacej usadzanie i wyjmowanie dziecka

Łatwy w użyciu

Pasuje do wszystkich wózków Maxi-Cosi i Quinny, tworząc praktyczny i stylowy system podróżny
Podczas używania z bazą nie ma potrzeby montowania fotelika   samochodowym pasaem bezpieczeństwa ? po prostu wepnij go i gotowe
Wygodny pałąk do przenoszenia
Pojemnik na drobiazgi
Tapicerkę łatwo zdjąć np.do praniaBaza samochodowa Maxi Cosi Family Fix z systemem ISOFIX


Cechy produktu

Długie użytkowanie i wygoda: tylko jedna baza dla dwóch kolejnych fotelików: Maxi-Cosi Pebble 0-13 kg (niemowlę) i Pearl 9-18kg (maluch)
Łatwy montaż fotelika Pebble i siedziska Pearl z użyciem systemu IsoFix
 Świetlne i dźwiękowe potwierdzenie prawidłowego montażu
Załączone i wymienialne baterie (2 paluszki)
Wykorzystuje punkty zakotwiczenia IsoFix, oferując  najwyższy poziom bezpieczeństwa
Baza umożliwia unikalne pozycje zarówno dla Maxi-Cosi Pebble (Grupa 0+), jak i Pearl (Grupa 1): dla Pebble pozycję oferującą więcej miejsca na nózki, a dla Pearl 5-stopniową regulację siedziska (od siedzącej po pozycję do spania)
Lampka miga, sygnalizujac że poziom baterii spadł poniżej 30%. FamilyFix nadal funkcjonuje przy rozładowanych bateriach, ale zalecamy ich wymianę w celu możliwości korzystania ze świetlnej i dźwiękowej kontroli bezpieczeństwa.


Fotelik samochodowy,foteliki samochodowe,foteliki cybex,nosidełko samochodowe,nosidełka samochodowe,nosidełka dla niemowląt,nosidełka cybex,foteliki atestowane,foteliki adac,foteliki 0-13kg,foteliki 0-10kg,foteliki samochodowe Przemyśl,foteliki samochodowe Reszów,Foteliki samochodowe Jarosław,foteliki samochodowe dla niemowląt,fotelik dla niemowląt,foteliki 15-36kg,fotelik samochodowy 15-36kg,fotelik solution 2fix,

Dożywotnia Gwarancja

Warunki

Regulamin

Maxi-Cosi przyznaje dobrowolną Gwarancję producenta, która podkreśla naszą pewność, co do wysokiej jakości naszych projektów  i wykonania produktów Maxi-Cosi. Potwierdzamy, że wykonanie naszych produktów jest zgodne z obecnymi europejskimi standardami i normami bezpieczeństwa, które odnoszą się do naszych produktów i gwarantujemy, że nasze produkty są wolne od wszelkich uszkodzeń materiałów lub konstrukcyjnych w momencie ich zakupu. 

Jak mogę skorzystać z Dożywotniej Gwarancji?

Jeżeli zarejestrowałeś swój fotelik, wózek lub gondolę Maxi-Cosi w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu w sklepie jednego z naszych partnerów i jesteś pierwszym właścicielem tego produktu, przyznajemy Ci na niego Dożywotnią Gwarancję. Dożywotnia Gwarancja jest przydzielana na takich samych warunkach, jak standardowa gwarancja i obejmuje uszkodzenia materiałów i konstrukcyjne produktów użytkowanych w normalnych warunkach, zgodnie z instrukcją obsługi. Aby otrzymać części zamienne lub zgłosić uszkodzenie materiałów lub konstrukcji z tytułu Dożywotniej Gwarancji, przedstaw naszym Serwisie dowód zakupu  (paragon lub fakturę) oraz Certyfikat Dożywotniej Gwarancji, który otrzymałeś po zarejestrowaniu produktu oraz dowód tożsamości. 

W przypadku naprawy gwarancyjnej dostawa produktu do i z Serwisu jest realizowana na nasz koszt po uprzednim zgłoszeniu przesyłki i uzgodnieniu warunków z naszym Serwisem. Naprawy, które nie są realizowane z tytułu gwarancji, mogą być wykonane w rozsądnej cenie.

Nasza Dożywotnia Gwarancja nie obejmuje szkód wywołanych standardowym zużyciem, wypadkami, nadmierną eksploatacją, zaniedbaniem lub będących konsekwencją niezastosowania się do instrukcji obsługi Maxi-Cosi, uszkodzeń wywołanych używaniem z innym produktem, uszkodzeń powstałych w skutek serwisowania produktu poza Serwisem Maxi-Cosi, gwarancja nie obejmuje skradzionego produktu. Przykładem zużycia jest wytarcie się kół oraz wypłowienie  kolorów tapicerki, zniszczonych z tytułu regularnego używania w dłuższym okresie czasu.

Co zrobić w przypadku zauważenia uszkodzenia:

Kiedy zauważysz uszkodzenie w Twoim Maxi-Cosi od razu przestań go używać i zgłoś się bezpośrednio do naszego Serwisu Maxi-Cosi. Aby zgłosić uszkodzenie z tytułu Dożywotniej Gwarancji, przedstaw naszym Serwisie dowód zakupu  (paragon lub fakturę) oraz Certyfikat Dożywotniej Gwarancji, który otrzymałeś po zarejestrowaniu produktu oraz dowód tożsamości. 

Prawa konsumenta:

Prawa konsumenta, zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem, mogą się różnić w zależności od kraju. Prawa konsumenta wynikające z aktów prawnych nie są odrębne od niniejszej gwarancji. Nasza gwarancja jest regulowane przepisami prawa holenderskiego i jest zgodna z Dyrektywą Europejską 99/ 44 / WE z dnia 25 maja 1999 r.

 

Niniejsza gwarancja jest udzielana przez Maxi Miliaan BV, działającego jako Dorel Netherlands. Jesteśmy zarejestrowani w Holandii pod numerem 17060920 z siedzibą firmy w Helmond. Nasz główny adres handlowy to Korendijk 5, 5704 RD Helmond, Holandia, a nasz adres kontaktowy to PO Box 6071, 5700 ET Helmond, Holandia.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Standardowa 24-miesięczna gwarancja:

Jeśli nie przysługuje Ci Dożywotnia Gwarancja na Twój produkt Maxi-Cosi, wciąż Twój produkt może być objęty standardową 24-miesięczną gwarancją. Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami znajdującymi się na naszej stronie internetowej.  

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
  • Producent: Maxi-cosi
  • Kod produktu:
  • Dostępność: Na magazynie
  • Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

  • Metody płatności: PayU, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność przy odbiorze, Przelew bankowy,

Dożywotnia Gwarancja

  • 1149,00zł

  • Bez podatku: 1063,89zł

Dostępne opcje


Tagi: maxi, cosi, fotelik, cabriofix, 0-13, family, bazy, fotelików

NewsLetter

Bądź na bieżąco