Wyprzedaż!

Luksusowa spacerówka podróżna

Qbit+ posiada wszystkie zalety swojego mniejszego brata Qbit, ale jest rozbudowany o kilka funkcji premium, które zapewniają większy komfort. Ta kompaktowa spacerówka jest wyposażona w całą listę użytecznych funkcji jak np.: oparcie regulowane do płaskiej pozycji leżącej, dzięki czemu Twoje dziecko może korzystać ze spacerówki już od urodzenia; poduszkę podtrzymującą główkę maluszka oraz większe koła. To wszystko zapewnia komfort Twojemu dziecku już od pierwszego spaceru. Super kompaktowy system składania spacerówki może być obsługiwany jedną ręką, pozostawiając drugą rękę wolną np.: do trzymania dziecka za rękę lub niesienia zakupów. Kompaktowość tej spacerówki zadziwi Cię tym, że posiada wszystkie elementy zwiększające komfort dziecka, dotychczas zarezerwowane wyłącznie dla wózków. Qbit+ został zbudowany z myślą o użytkowaniu go od scenerii plażowych po ucieczki za miasto. Spacerówkę można używać jako systemu podróżnego (wymaga dokupienia adapterów) po zainstalowaniu na ramie fotelika samochodowego (gr. 0+) gb lub CYBEX.

Składana jedną ręką

Dzięki innowacyjnej technice składania, za pomocą jednej ręki, spacerówkę Qbit można złożyć do pozycji wolno stojącej w zaledwie kilka sekund.

Wielka mała spacerówka

Przestronna i wygodna dla dziecka, kompaktowa, lekka i łatwa w przenoszeniu dla rodzica.

System podróżny

Dokupując adaptery możesz zamontować na ramie spacerówki fotelik samochodowy gb lub CYBEX.

Kompaktowa

Po złożeniu, kompaktowy rozmiar pozwala przechować spacerówkę zarówno w małym kufrze jak i pod fotelem w pociągu lub schowku w domu.


Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Wózek spacerowy Qbit+ firmy GB

  • Producent: Cybex
  • Kod produktu: 616240009
  • Dostępność: Na magazynie
  • 948,99zł
  • 749,00zł

  • Bez podatku: 608,94zł

Tagi: wózek, spacerowy, mirus, lekki, przekładana, rączka, firmy, joie, składane, jak, walizka lekkie, spacerówki qbit+ marka

NewsLetter

Bądź na bieżąco