Fotelik samochodowy Aton Q I-size firmy Cybex

Fotelik samochodowy Aton Q I-size  firmy Cybex

FOTELIK SAMOCHODOWY ATON Q I-SIZE

Zaawansowane bezpieczeństwo

Fotelik Aton Q i- Size oferuje najnowsze dostępne technologie bezpieczeństwa. Po zainstalowaniu fotelika z bazą Base Q i-Size (dostępna osobno), fotelik jest zgodny z nowym rozporządzeniem i- Size. Regulacja i-Size ( ECE R- 129) jest nowym standardem UE dotyczącym bezpieczeństwa, który zakłada, że przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy jest obowiązkowa do momentu aż dziecko osiągnie 15 miesięcy. Aton Q i-Size jest odpowiedni dla noworodków i niemowląt o wzroście od 45 cm do 75 cm (maks. waga 13 kg ). Fotelik samochodowy posiada doskonałe funkcje bezpieczeństwa, takie jak ochrona na wypadek kolizji bocznej i regulację wysokości zagłówka wraz z zintegrowaną prowadnicą pasów.

 • Fotelik montowany na bazie Base Q i-Size spełnia nowe europejskie normy oraz regulacje ECE R-129 dotyczące fotelików samochodowych.
 • Liniowa Teleskopowa Ochrona Boczna (System L.S.P.)
 • Wyjmowana wkładka siedziska dla dzieci do 3 miesiąca życia
 • Możliwość regulacji wysokości zagłówka z zintegrowanymi pasami
 • Wbudowana budka przeciwsłoneczna XXL
 • System podróżny kompatybilny z wózkami CYBEX, gb oraz innymi markami.

Aton Q i-Size jest najnowszym członkiem rodziny nagradzanych fotelików Aton, oferujących najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. ATON Q i- Size jest wyposażony w teleskopowy Linear Side- Protection uderzenia ( L.S.P. System), który przekierowuje siłę powstałą w czasie zderzenia bocznego zdala od dziecka. Regulowana wysokość zagłówka wraz z zintegrowanymi pasami zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i komfort w trakcie gdy dziecko rośnie i są łatwe w użyciu dla rodziców. Dla noworodków i niemowląt do 3 miesiąca życia fotelik wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę siedziska, która zapewnia możliwie najbardziej płaską pozycję leżącą i wsparcie dla wcześniaków i małych dzieci. Dopasowana do koloru fotelika budka przeciwsłoneczna w rozmiarze XXL UVP50 + doskonale chroni przed promieniami słońca i silnym wiatrem.

Teleskopowy System L.S.P - Teleskopowy, liniowy system zabezpieczeń przy kolizji z boku

TELESKOPOWY SYSTEM L.S.P

Teleskopowy, liniowy system zabezpieczeń przy kolizji z boku

Nowy teleskopowy system L.S.P w połączeniu z aborbującą energię skorupą fotelika pochłania siły powstałe przy uderzeniu bocznym

Nowy system teleskopowy osłon bocznych L.S.P. może być łatwo regulowany. Siła uderzenia jest przekazywana już we wczesnym stadium przez osłonę od strony drzwi na skorupę fotelika. Elastyczny materiał i struktura fotelika absorbują energię, utrzymując ją z dala od dziecka.

Wyjmowana wkładka dla niemowląt do 3 miesiąca życia - Zapewnia prawie płaską pozycję leżącą

WYJMOWANA WKŁADKA DLA NIEMOWLĄT DO 3 MIESIĄCA ŻYCIA

Zapewnia prawie płaską pozycję leżącą

Jednym z największych wyzwań dla inżynierów, zaangażowanych w rozwój bezpieczeństwa dzieci w samochodzie, jest optymalne przewożenie wcześniaków i bardzo małych noworodków. W takich przypadkach mięśnie szyi i odruchy nie są jeszcze właściwie rozwinięte. Wyjmowana wkładka siedziska zapewnia możliwie jak najbardziej płaską pozycję leżącą, która utrzymuje w odpowiedniej pozycji ciało niemowląt do ok. 3 miesiąca życia.

W ścisłej współpracy z niemieckimi lekarzami i położnymi, przeprowadzone zostały liczne testy, aby uzyskać idealny kąt położenia dla niemowląt. Nowe rozwiązanie, zapewnia najbardziej płaską z możliwych pozycję leżącą, która zapobiega pochylaniu głowy do przodu oraz zmniejsza ryzyko uduszenia. Po wyjęciu wkładki siedziska zapewniamy komfort również większym dzieciom.

Pasująca kolorystycznie składana budka przeciwsłoneczna XXL - Doskonała ochrona przed słońcem (filtr UVP50+) i wiatrem

PASUJĄCA KOLORYSTYCZNIE SKŁADANA BUDKA PRZECIWSŁONECZNA XXL

Doskonała ochrona przed słońcem (filtr UVP50+) i wiatrem

Budka przeciwsłoneczna fotelika spełnia surowe standardy australijskie. Oznacza to maksymalną ochronę skóry dziecka.

Zintegrowana duża budka przeciwsłoneczna w elegancki sposób znika za obudową fotelika. Chroni nie tylko przed słońcem, ale może pełnić ochronę również przed wiatrem oraz deszczem, gdy używana poza samochodem.

8-stopniowa regulacja wysokości zagłówka - Doskonała ochrona, która rośnie razem z Twoim dzieckiem

8-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA

Doskonała ochrona, która rośnie razem z Twoim dzieckiem

W połączeniu z teleskopowym systemem ochrony przed zderzeniem bocznym, regulacja wysokości zagłówka zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo w foteliku Aton Q i-Size.

Dzięki 8-stopniowej regulacji wysokości zagłówka połączonej z automatyczną regulacją długości pasów nie musisz za każdym razem, gdy dziecko urośnie przekładać pasów.

Kolory i tapicerka - Bezpieczeństwo, Design i Funkcjonalność

KOLORY I TAPICERKA

Bezpieczeństwo, Design i Funkcjonalność

CYBEX oferuje modną i nowoczesną kolorystykę. Foteliki PLATINUM oferują szeroką gamę barw oraz dwa rodzaje tapicerek.

Wersja Comfort to miękka i przytulna tapicerka Platinum w 3 wyjątkowych kolorach. Wersja Plus to charakterystyczny wygląd dzięki ekskluzywnej, bardzo wytrzymałej tkaninie o diagonalnym splocie - denim, w 4 różnych kolorach.

CECHY

 • Skorupa fotelika absorbująca energię - pochłania energię uderzenia i chroniąca dziecko

  Skorupa fotelika absorbująca energię:
  pochłania energię uderzenia i chroniąca dziecko

 • Bardzo długie pasy Y - Miękkie nakładki na pasy naramienne i kroczowy

  Bardzo długie pasy Y:
  Miękkie nakładki na pasy naramienne i kroczowy

 • System podróżny - Dzięki odpowiednim adapterom fotelik może zostać zamontowany na ramie wózka lub spacerówki gb lub CYBEX i służyć jako wygodny system podróżny.

  System podróżny:
  Dzięki odpowiednim adapterom fotelik może zostać zamontowany na ramie wózka lub spacerówki gb lub CYBEX i służyć jako wygodny system podróżny.

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
 • Producent: Cybex
 • Kod produktu:
 • Dostępność: Na magazynie
 • Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
 • 699,00zł

 • Bez podatku: 647,22zł

Dostępne opcje


Tagi: fotelik, samochodowy, aton, firmy, cybex, foteliki, dla, grupy, 0-13 plus i-size marka

NewsLetter

Bądź na bieżąco