Każdy produkt w ofercie Sensillo służy jednocześnie najmłodszym i rodzicom. Ich bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie są najważniejsze. Idąc tym tropem wprowadzamy do oferty Sensillo nowość:

Sprawdzi się podczas karmienia piersią  lub butelką. Dzięki ergonomicznemu kształtowi pewnie opiera się na talii. Rodzicom, a zwłaszcza mamom pozwala bezpiecznie i wygodnie trzymać słodki skarb.

Najważniejsze zalety z użytkowania Rogala do karmienia:
Dostosowanie poduszki do budowy ciała dziecka. Maluszek leży pewnie i  bezpiecznie nie ześlizgując się.
Silikonowe wypełnienie gwarantuje właściwą elastyczność rogala. Dziecko nie zapada się, a poduszka pewnie leży w ręce rodzica. 
Wypełnienie i bawełniany pokrowiec (100% bawełny) gwarantują odpowiedni przepływ powietrza. Zapobiega to nadmiernemu poceniu się dziecka (także rodzica) i związanemu z tym uczuciu dyskomfortu.

Dawno minęły czasy wyłącznie praktycznych produktów. Dziś dbamy również o doznania estetyczne. Idealny produkt dziecięcy wpisuje się wystrój domu, gust rodziców i najnowsze trendy.  Wystarczy spojrzeć na nowe rogale Sensillo : )
Gdyby wzór pokrowca wzbogacił się o kilka niechcianych ozdobników zawsze można go ściągnąć i wyprać. 

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Rogal do karmienia firmy Sensilo

  • Kod produktu:
  • Dostępność: Na magazynie
  • 34,00zł

  • Bez podatku: 27,64zł

Uwaga: symulowana wartość nie mieści się w zakresie systemu ratalnego eRaty Santander Consumer Bank - płatność jest dostępna dla kwot od 100 do 5000 (0 - bez ograniczeń)

NewsLetter

Bądź na bieżąco